Menu

Wigilie firmowe w naszym hotelu – Wybierz najlepsze z najlepszych!

Zaczarowany Świąteczny Wieczór

Czy poszukujesz idealnego miejsca, gdzie zorganizujesz niezapomniane i pełne magii świąteczne chwile dla swojego zespołu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Doskonała Lokalizacja i Obsługa

Nasza restauracja, zlokalizowana w sercu gminy Tarnowo Podgórne, to nie tylko miejsce, które oferuje pyszne jedzenie i niezapomnianą świąteczną atmosferę. To przede wszystkim miejsce, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i wymagań. Oferujemy pełną obsługę i organizację Twojego eventu od A do Z, począwszy od wyboru menu, aż po detale dekoracyjne. To my zadbamy o każdy szczegół, a Ty dzięki temu będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć magią Świąt wraz ze swoim zespołem.

Wyjątkowy Świąteczny Klimat

Wyobraź sobie świąteczny stół, zastawiony tradycyjnymi potrawami, które rozpieszczają podniebienia Twoich gości. Wyobraź sobie ciepłą, przyjacielską atmosferę, gdzie każdy czuje się jak w domu, a świąteczne melodie wypełniają przestrzeń. Nasza restauracja to gwarancja najwyższego standardu.
    Chcesz więcej?
  • Dostosowana do potrzeb: Nasza oferta jest elastyczna. Chcesz świętować u nas? Zapraszamy! Preferujesz catering na wigilie firmowe w siedzibie Twojego biznesu? Żaden problem! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
  • Dostępność: Nasza lokalizacja jest idealna dla firm z gminy Tarnowo Podgórne i gminy Dopiewo. Wygodny dojazd, duży parking i możliwość noclegu dla gości w korzystnych cenach czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Skontaktuj się z Nami

Nie czekaj! Święta tuż tuż, a miejsca w naszym hotelu są ograniczone. Jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom niezapomniane wspomnienia z wigilii firmowej, skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy, że każdy z gości będzie zachwycony i będzie to jedna z tych wigilii, o której będą mówić przez cały nadchodzący rok. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i przekonania się samemu, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem w gminie Tarnowo Podgórne i gminie Dopiewo.

Zadzwoń do nas! 618 147 809


Napisz do nas maila: catering@przylesie.pl


Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: catering@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Dania świąteczne


Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone