Menu

Catering wigilijny

Święta Bożego Narodzenia to czas długich rozmów w rodzinnym gronie, refleksji nad mijającym rokiem i chwila wytchnienia od obowiązków dnia codziennego. Ale przede wszystkim jest to czas spotkania przy wspólnym stole.

Chyba nie chcesz ich całych spędzić w kuchni?

Na szczęście możesz skorzystać z naszego cateringu. Wybierając nas zyskujesz to co najcenniejsze Twój czas, ale nie tylko. Z nami nie musisz się o nic martwić. Zamówione jedzenie dostarczymy do Twojego domu nawet w dniu wigilii, a cały proces zamówienia załatwisz z nami zdalnie, nawet siedząc wygodnie na kanapie. Dania zimne ułożymy na elegancko prezentujących się naczyniach jednorazowych (lub jeżeli wolisz, możemy je przygotować na Twoich półmiskach #zerowaste), a dania na ciepło, które będzie trzeba odgrzać dostarczymy do Ciebie w wygodnej formie, wraz z instrukcją jak to zrobić.
Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy w doborze dań to chętnie Ci doradzimy. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług zaoszczędzisz sobie wszystkich nieprzyjemności związanych z gotowaniem takich jak np. nieprzyjemny zapach smażonych ryb.

Teraz jedyne co musisz zrobić to zapoznać się z naszą ofertą, którą znajdziesz poniżej i wybrać to na co masz największą ochotę i bez czego nie wyobrażasz sobie świąt!

Dania Wegańskie Dania Ciepłe Dania Zimne

Ale To nie wszystko

W tym roku mamy dla Ciebie dodatkową propozycję. Jeżeli masz już dość wyrzucania niezjedzonych potraw do kosza lub wydawania pieniędzy na jedzenie którego nie potrzebujesz, albo nie chcesz kolejny raz przez tydzień po świętach dojadać potraw wigilijnych to skorzystaj z naszej oferty dwunastu dań wigilijnych i zamów dokładnie tyle jedzenia ile potrzebujecie.
Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa warianty jeden tradycyjny jarski i drugi, w którym znajdziesz potrawy mięsne. Oba zestawy zawierają w sobie zarówno przystawki, zupe, główne danie jak i deser - tradycyjny, przekładany piernik naszego wypieku.

menu jarskie menu z mięsem

Jak złożyć zamówienie?

Możesz to zrobić w paru prostych krokach:
  1. Wybierz dania lub zestawy, na które masz największą ochotę
  2. Napisz do na wiadomość mailową lub zadzwoń na nasz numer lub wypełnij ten formularz.
  3. Poczekaj maksymalnie 24h na potwierdzenie Twojego zamówienia wraz z jego wyceną i wszystkimi informacjami płatniczymi.
I tyle :) uda Ci się zorganizować całą kolację wigilijną w 15 minut, w 4 prostych krokach.
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji tutaj:
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: catering@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Galeria

Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone