Menu

Catering Wielkanocny!

Ciesz się świątecznym czasem spędzonym z rodziną, a gotowanie zostaw nam!
Celebrowanie Wielkanocy z rodziną powinno być radosnym czasem, pełnym uśmiechu i relaksu, bez stresu związanego z gotowaniem i sprzątaniem. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę cateringu wielkanocnego, która pozwoli Ci cieszyć się pysznymi potrawami bez wysiłku!
W naszym menu znajdziesz klasyczne dania Wielkanocne, takie jak wędliny z własnej wędzarni, zrazy czy garmażerkę, ale również zaskakujące i smaczne opcje wegetariańskie i wegańskie. Bez względu na to, jakie masz upodobania kulinarne, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
    Jeżeli jescze zastatnawisz się jak oszczędzić sobie gotowania i sprzątania w paru krokach? To koniecznie przeczytaj naszą instrukcję poniżej i sprawdź jakie to proste!
  1. Sprawdź naszą ofertę, którą znajdziesz poniżej lub tutaj.
  2. Wypełnij formularz online, lub napisz nam swoje zamówienie w mailu, lub zadzwoń do nas i przedyktuj je przez telefon.
  3. Poczekaj na wiadomość zwrotną od nas.
  4. Zaakceptuj lub zmień swoje zamówienie.
  5. Odbierz swoje zamówienie w umówionym terminie lub czekaj na naszego kuriera!

👉Wypełnij formularz i zamów online!👈Daj sobie szansę na prawdziwe świętowanie i zamów catering wielkanocny u nas. Smakowite dania z naszego menu na pewno sprawią, że święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe!
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: catering@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Wielkanoc


garmażerka


Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone