Menu

Twój wyjątkowy dzień weselny w Hotelu Przylesie - skontaktuj się już teraz!

Szukasz idealnego miejsca na niezapomniane wesele w wielkopolsce? Hotel Przylesie oferuje profesjonalną organizację wesel, korzystne ceny i szereg udogodnień dla Młodej Pary i ich gości. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Zaproszenie do niezapomnianej uroczystości

Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Chcemy, abyście doświadczyli niezapomnianego i wyjątkowego wesela, pełnego miłości, radości i pięknych wspomnień.

Doświadczenie i profesjonalizm

Powierzając nam organizację swojego wesela, dokonacie trafnego wyboru. Nasza wieloletnia praktyka oraz doświadczony personel pomogą w wyborze odpowiedniej aranżacji sali i doborze menu. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby Państwa oczekiwania zostały zaspokojone.

Wyjątkowe korzyści dla Młodej Pary

Hotel Przylesie dla każdej Młodej Pary oferuje w prezencie pokój na noc poślubną, a dla Waszych Gości mamy wygodne pokoje w promocyjnych cenach. Szczycimy się, organizacją przyjęć weselnych w modelu 360o, oprócz pysznego jedzenia oragnizujemy też: napoje, tort weselny, obsługe, dekoracje sali, pierwszy toast winem musującym, którym przywitamy gości, a Was tradycyjnie chlebem i solą. Możemy Wam również zapewnić alkohol w korzystnych cenach. Zadbamy o każdy detal, abyście mogli skoncentrować się na najważniejszych chwilach.

Niepowtarzalna atmosfera

Wyobraźcie sobie niezapomnianą atmosferę, kiedy wszyscy bliscy spotykają się w pięknych wnętrzach naszego hotelu, aby świętować Wasz wyjątkowy dzień. Pragniemy uczynić Wasze wesele nie tylko wyjątkowym, ale również jak najbardziej bezproblemowym i pełnym pięknych detali, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze.

Rezerwuj teraz!

Zapraszamy do kontaktu! Skontaktuj się z nami już teraz, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na niezapomniane wesele w naszym hotelu.

Uwaga! Zostały ostatnie wolne terminy na rok 2024! Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje wymarzone wesele już dziś.

Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: hotel@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Galeria
Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone