Menu

Idealna zabawa sylwestrowa w Twoim domu

Rozpocznij Nowy rok w dobrym stylu z najlepszym cateringiem od nas! Zroganizuj miejsce i dobrą ekipę do zabawy, a gotowanie zostaw nam!

Wyjątkowe Doznania Kulinarne Czekają!

Odkryj naszą różnorodną ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Specjalizujemy się w przekąskach finger food, daniach obiadowych, świeżych sałatkach, oraz oferujemy wynajem sprzętu. Nasze dania, przygotowywane z pasją, są gwarancją niezapomnianych wrażeń smakowych.

Twoje Idealne Przyjęcie bez Wysiłku!

Wyobraź sobie idealne przyjęcie sylwestrowe w Twoim domu, bez konieczności gotowania i sprzątania. Nasz catering to nie tylko wyśmienite jedzenie, ale również estetyka i ekologiczne opakowania. Ciesz się luksusem i komfortem, podczas gdy my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Twoje Indywidualne Potrzeby - Nasz Priorytet

Zaproponujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do Twoich preferencji. Dostarczymy ciepłe dania na umówioną godzinę lub przygotujemy potrawy do samodzielnego odgrzania. Jesteśmy tu, aby Twoje przyjęcie było dokładnie takie, jak sobie wymarzyłeś.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Obsługujemy obszar Tarnowo Podgórne i okolice, zapewniając profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i uczynić swoje sylwestrowe przyjęcie niezapomnianym doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie przegap okazji, aby zrobić to Sylwestra wyjątkowym. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły Twojego wymarzonego przyjęcia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Tutaj!


Zapraszamy do Kontaktu!
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: catering@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Finger food

garmażerka

Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone