Menu

Spotkania po latach - Odkurz stare przyjaźnie z nami!

Czy pamiętasz czasy, kiedy tworzyłeś zgraną paczkę w szkole lub na studiach? Czy nie tęsknisz już za wspólnymi momentami i radosnymi chwilami spędzonymi razem? Przyjdź do nas i odkurz te przyjaźnie! Nasza sala bankietowa jest idealnym miejscem na niezapomniane spotkanie po latach. Oferujemy pyszne jedzenie, które będzie towarzyszyć Wam podczas tańca i zabawy. A co najlepsze, dzięki naszym atrakcyjnym cenom za pokoje hotelowe, nikt z Was nie będzie musiał się martwić o nocne powroty. Zabawa może trwać do białego rana, a wspominanie i żarty kontynuowane będą przy wspólnym śniadaniu.

Wspominaj, śmiej się i tańcz razem

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową przestrzeń, gdzie wspomnienia mogą odżyć, a śmiech i radość będą towarzyszyć Wam przez całą noc. Nasza sala bankietowa jest odpowiednio przystosowana do organizacji spotkań po latach, zapewniając odpowiednią atmosferę i komfort. Niezależnie od tego, czy preferujecie wspólne tańce czy też chcielibyście zrelaksować się i porozmawiać, mamy dla Was idealne miejsce.

Beztroska zabawa i wygodne zakwaterowanie

Dzięki naszym przyjaznym cenom za pokoje hotelowe, nikt z Was nie musi się martwić o powroty do domu. Po intensywnej nocy pełnej tańca i śmiechu, zasłużycie na spokojny sen i wypoczynek. Nasze komfortowe pokoje hotelowe są dostępne dla Was w korzystnych warunkach, zapewniając Wam pełen relaks i wygodę.

Skontaktuj się już teraz!

Nie czekaj dłużej, przygotujcie się na niezapomniane spotkanie po latach! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. W Hotelu Przylesie dbamy o to, aby Wasze spotkanie było pełne radości, śmiechu i wspaniałych wspomnień. Przyjdźcie do nas i odkurzcie te przyjaźnie razem z nami!Zapraszamy do Kontaktu!

Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: hotel@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Galeria
Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone