Menu
Logo Il Dolce Far Nienite - Najlepszej Pizzeri w Tarnowie Podgórnym

Zapraszamy do Hotelu Przylesie - odkryj niezwykłą restaurację Il Dolce Far niente!

Zachwycające smaki i atmosfera

W Hotelu Przylesie gościmy zarówno naszych hotelowych gości, jak i wszystkich entuzjastów doskonałej kuchni. Nasza restauracja hotelowa, Il Dolce Far niente, to miejsce, gdzie smaki spotykają się z niepowtarzalną atmosferą, tworząc niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Bogate śniadania dla energicznego rozpoczęcia dnia

Od poniedziałku do piątku, od godziny 6:30 do 9:00, a w weekend od 8:00 do 10 serwujemy bogate śniadania w formie bufetu, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia. Nasze dania na ciepło i zimno przygotowane są z najświeższych składników, aby zapewnić Ci energię na cały dzień. A na miłośników kawy czeka ekspres z świeżo mieloną i świeżo parzoną kawą. Warto pamiętać, że goście zewnętrzni powinni wcześniej zarezerwować miejsce.

Włoskie smaki odkryte na nowo

Od godziny 13:00 do 21:00 zapraszamy Cię do naszej restauracji ala cart, gdzie przeniesiesz się prosto do serca słonecznej Italii. Il Dolce Far niente oferuje najwyższej jakości pizzę, przygotowaną z oryginalnych włoskich składników. Nasze świeże makarony są najczęstszym wyborem naszych Gości, a wyborne dania inspirowane kuchnią włoską z pewnością oczarują Twoje podniebienie. W naszym menu znajdziesz również sałatki, przystawki i wyśmienite desery.

Włoskie rarytasy i wyborne napoje

W naszej restauracji serwujemy szeroki wybór herbat i naparów, które zaskoczą Twoje zmysły. Nasza kawa, przygotowywana z najlepszych ziaren palonych na północy Włoch, dostarczy Ci aromatycznych doznań. Możesz również skosztować tłoczonych soków, piwa z lokalnego browaru Sady i rzemieślniczego browaru Szreniawa oraz włoskich drinków i importowanych win prosto z Italii.

Zarezerwuj swoje miejsce w Il Dolce Far niente

Jeśli pragniesz odkryć prawdziwe włoskie smaki i delektować się niezwykłą atmosferą, już teraz zarezerwuj miejsce w naszej restauracji Il Dolce Far niente. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Nasza restauracja hotelowa w Hotelu Przylesie zaprasza Cię na wyjątkową podróż kulinarną. Doświadcz prawdziwego smaku Włoch już dziś

Poznaj naszą restauracje: Przeniesiemy Cię na stronę www naszej restauracjiZobacz także:

Konferencje
Pokoje
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: hotel@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Restauracja:


Menu sezonowe:Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone