Menu
Sala konferencyjna pod Poznaniem

Profesjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe w Hotelu Przylesie

Zaplanuj udane spotkanie biznesowe, szkolenie firmowe lub konferencję w Hotelu Przylesie. Nasze dwie komfortowe i w pełni wyposażone sale stanowią idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów. Z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w planowaniu i realizacji udanych spotkań biznesowych.

Profesjonalne sale dla Twojego sukcesu

Nasze sale konferencyjne i szkoleniowe są dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy dostęp do naturalnego światła i możliwość całkowitego zaciemnienia przestrzeni. Sale są wyposażone w nowoczesne urządzenia, takie jak projektor, ekran i flipchart, a także zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje prezentacje będą wyglądać imponująco, a komunikacja z uczestnikami będzie płynna.

Kompleksowa obsługa dla Twojego komfortu

W Hotelu Przylesie dbamy o wszystkie detale, aby Twój event przebiegł pomyślnie. Nasz doświadczony zespół jest gotowy przygotować dla Ciebie przerwy kawowe oraz lunchowe, które zostaną dostosowane do Twojego budżetu, wymagań i rangi spotkania. Dzięki temu uczestnicy będą miały szansę na relaks i regenerację energii, co wpłynie pozytywnie na efektywność spotkania.

Całoroczna baza noclegowa i Restauracja

W naszym hotelu masz możliwość skorzystania z naszej bazy noclegowej, co oznacza, że możesz zorganizować parodniowe szkolenie bez konieczności przemieszczania się między różnymi obiektami. Dodatkowo, nasza Restauracja, czynna przez cały rok, pozwoli Ci zorganizować przyjemne wieczory integracyjne, które chętnie dla Ciebie przygotujemy.

Wybierz Hotel Przylesie dla udanego eventu

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować nasze wyjątkowe sale konferencyjne i szkoleniowe.

Liczba miejsc w ustawieniu:

Teatr
Sala konferencyjna dopiewo
Podkowa
Sala konferencyjna niepruszewo
Szkoła
Sala konferencyjna Tarnowo Podgórne
Sala bankietowa 100 80 80
Sala konferencyjna I 50 24 30


Zobacz także:

Restauracja
Pokoje
Sala konferencyjna pod poznaniem
Kontakt z nami
Hotel "Przylesie"
Sierosław
ul. Bukowska 2a

tel. 61 8147 809
fax. 61 896 42 04


e-mail: hotel@przylesie.pl

Sprawdź dojazd
Galeria

Sala konferencyjna NiepruszewoSala konferencyjna Tarnowo PodgórneSala Szkoleniowa Buk


Sala Szkoleniowa Tarnowo Podgórne Sala szkoleniowa Hotel Przylesie
Do góry
Copyright by Hotel Przylesie Wszelkie prawa zastrzeżone